NMU

TEAM

Passionerade är vi allihopa.
Det märks för våra kunder.

Får man ha kul på jobbet?

Vi tycker det i alla fall. Vi älskar att hjälpa våra kunder, och det kanske är därför vi fortfarande har kunder från starten 1999. Vårt glada gäng har en otroligt lång och gedigen erfarenhet av domännamn, dns, hosting och kryddat med vår hemliga ingrediens – personlig service, blir vi ett riktigt drem team för våra kunder. Testa du med. Du kommer inte att ångra dig.

VÅRT TEAM, ÄR DITT TEAM

Adam Johansson

ADAM JOHANSSON
CEO

adam.j@nmugroup.com
0735 – 001 001

Rafal Johansson

RAFAL JOHANSSON
Senior Client Manager

rafal.j@nmugroup.com
0735 – 16 00 34

Pontus Harvigsson

PONTUS HARVIGSSON
Senior Client Manager

pontus.h@nmugroup.com
0735 – 16 00 35

Vladimir Trigueiros

VLADIMIR TRIGUEIROS
Utvecklare

vladimir.t@nmugroup.com
0735 – 16 00 30

Teddy Hogeborn

TEDDY HOGEBORN
Systemadministratör

support@nmugroup.com
040 – 30 47 70

Björn Påhlssoon

BJÖRN PÅHLSSON
Systemadministratör

support@nmugroup.com
040 – 30 47 70

Daniel Andersson

DANIEL ANDERSSON
Domänrådgivare

daniel.a@nmugroup.com
0735 – 16 00 37

Nikki Kappa Johansson

NIKKI JOHANSSON
Ekonomi, administration

nikki.j@nmugroup.com
0735 – 62 02 66